Araç çubuğuna atla

Amazon Prime Türkiye’de

Amazon Prime Türkiye

Merakla beklenen Amazon Prime Türkiye’de kullanıma açıldı.

amazon-prime-turkiye

 

 

19 ülkede, 150 milyondan fazla üyesi olan Amazon Prime, şimdi artık Türkiye’de kullanıma açıldı.

amazon-prime-turkiye-9

Amazon Prime’ın Türkiye’de bedava ve hızlı kargo seçenekleri şimdilik İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara ve İzmir’de geçerli. İstanbul, Kocaeli ve Bursa’da 50 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat seçeneği var.Diğer şehirlerde minimum sipariş tutarı olmadan ertesi gün teslimat ve bedava kargo seçenekleri bulunuyor.

amazon-prime-turkiye-1

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime avantajları neler?

Amazon Prime nasıl üye olunur?

Amazon Prime, 30 günlük ücretsiz deneme sonrası aylık 7,90 TL karşılığında üyelerine Amazon.com.tr’de bedava ve hızlı teslimat, özel indirimler, Prime Video ve Prime Gaming ile film, dizi ve video oyunlarına erişim gibi avantajlar sağlıyor. Fiyat ve performans açısından değerlendirdiğimizde diğer platformaların 19,99 TL den düşük hizmeti bulunmuyor. Amazon bedava kargo, hızlı teslimat, özel video ve film içeriklerine erişim, popüler ücretsiz oyun platformuna giriş yapabiliyorsunuz.

amazon-prime-turkiye-2

Amazon Prime’ın Amazon Türkiye satıcıları için faydaları

Amazon Türkiye tarafından yapılan açıklamada satıcılara faydaları şu şekilde açıklanmış

Dikkatinizi çekeriz, aynı gün kargo değil, teslimat. İşte bu ayrıcalık, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’deki Amazon Prime üyeleri için çekici avantajlardan biri. Ürünlerinizde bu hizmeti verebilmek için siz de Amazon Lojistik’i kullanın. Ayrıca, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir veya diğer seçili şehirlerde* ise Amazon Prime üyeleri, siparişlerini bedava ve ertesi gün teslimat  ayrıcalığı ile teslim alacak.
Amazon Prime’ın Amazon Türkiye satıcılarına kazandırdıkları
Prime rozeti Prime rozetinizi
kazanın.
Müşterilerinize bedava ve hızlı kargo ile ulaşın. Müşterilerinize
bedava ve hızlı
kargo ile ulaşın.
Daha fazla müşteri Yüksek ürün
görünürlüğü ile
daha fazla
müşteriye erişin.
*Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon
Konuyla İlgili:  En fazla indirilen 10 e-ticaret uygulaması

amazon-prime-turkiye-3

Amazon Prime ile Video, Film ve Dizi Avantajları

Amazon prime video ile ödüllü dizileri ve amazon yapımlarını ek ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz prime gaming ile ücretsiz oyun oynayabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere Amazon’da Netflix, Bluetv gibi kendi yapımlarını çekiyor. Kısa bir süre önce Yüzüklerin Efendisi’ni dizi olarak çekeceğini duyurmuş tüm dünyada büyük etki yapmıştı.

amazon-prime-turkiye-4

Amazon Prime ile oyun avantajları

Amazon’un özel oyun platformu eski adı Twitch şu anda Prime Prime Gaming ismiyle oyun severlere hizmet veriyor. Dilerseniz bu linkten platforma erişim sağlayabiliyorsunuz. Platformda EA Sports FIFA 20, Apex Legends, League of Legends gibi popüler oyunlar bulunuyor. Bu oyunlara amazon prime üyeliğiniz ile ücretsiz erişebiliyorsunuz.

amazon-prime-turkiye-6

Amazon Prime ile Amazon Lojistik Avantajları

Amazon Lojistik’e üye olun, tüm ürünleriniz Prime rozeti kazansın,görünürlükleri artsın! Amazon Lojistik ile çalışırken tek yapmanız gereken ürünlerinizi Lojistik merkezine göndermek. Siparişlerinizi müşterilere göndermeyi, müşteri hizmetlerini ve iade süreçlerini Amazon Lojistik sizin yerinize yönetir.

amazon-prime-turkiye-5

amazon-prime-uyelikAmazon Prime hem kargo anlamında sunduğu avantajlar hem üyelikle birlikte gelen özellikler hemde fiyatı açısından düşünüldüğünde oldukça mantıklı seçeneklerle geliyor. Hemen üye olmak isterseniz burdan avantajlı olarak yararlanabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Dijital İçerik Sitesi - Notdefteri
Logo
Enable registration in settings - general