Araç çubuğuna atla

Gerçekleşmesi ümit edilen hayaller

Evet, hayallerim, her gün düşleyip, elimden geleni yapıp gerisini takdir-i ilahi’ye bahşettiğim düşlediğim gelecekte beklediğim hayallerim. Bazen gelmeniz ne kadar yakın ise bazen de bir o kadar uzak olabiliyor. Gerçekten çok sabırlı bir insan olmama rağmen, hayallerime sabır edemeyen bir insanım ben.

Hayallerime hemen kavuşmak ve hemen hemen hepsini yaşamak isteyişime engel olamıyorum. Bazen kendimi durdurup sabret, geçecek diyorum. Ama bazen 1 saat bile geçmiyor, Düşünün 1 saatin geçmesi ne kadar zor olabilir bir insan için? İşte benim için bir hayli zor oluyor.

Ey Hayallerim bu yakarışım size. Hayallere inanıp, hayallerimi dualara bırakan bir kız oldum hep. Şu küçücük dünyamda çok büyük şeyler yaşasam da ne hayallerimden vazgeçtim, ne de dualarımdan. . . Çünkü biliyorum ki dualara emanet ettiğim hayallerim bir gün bana kavuşacaktı, ben de hayallerime.

Hayallerim bir o kadar yakın ve bir o kadar da uzak oluşunuzu seviyorum aslında, bana hep yakın olsaydınız nasıl hayal kurabilirdim ki ve nasıl sabır ederdim karşıma çıkan meşakkatler uğruna. Hayallerim size çarçabuk ulaşsaydım, bu kadar güçlü bir kız nasıl olurdum? Her şeye sabır ederek ilerlediğim bir yoldayım ve şuan size Hayallerime doğru giden bir yolda yürüyerek ilerliyorum. İnanıyorum ki bir gün olacak sizi karşımda gördüğümde koşacağım ve bir adım atsam ulaşacağım. . .

Konuyla İlgili:  Kuruluş Osman Yorumları
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Dijital İçerik Sitesi - Notdefteri
Logo
Enable registration in settings - general